Praca.pl Praca
group account manager

Praca group account manager

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Przedstawiciel Handlowy

    specjalista (mid)  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całej Polski, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie relacji z już istniejącymi kontrahentami, realizacja planów sprzedażowych, raportowanie swojej pracy, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Specjalista / Specjalstka ds. sprzedaży i dozownika farb

    Limestone Group   Warszawa, ul. Kamionkowska 1, Praga    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista mid / junior  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Obowiązki: Kolorystyka materiałów na dozowniku da farb Udział w realizacji obiektów Serwis i wsparcie techniczne istniejących klientów Prowadzenie prezentacji Kogo szukamy: Fajny sprzedawca w naszym salonie, który ma już doświadczenie w doradzaniu klientom (co najmniej 1 rok) i specjalista...