Praca.pl Praca
Inspektor BHP Gorzów Wielkopolski

Praca Inspektor BHP Gorzów Wielkopolski najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca inspektor bhp lubuskie najnowsze oferty pracy

  • Inspektor BHP

    Victor Energy Sp.zo.o.   lubuskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Szwecja
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   17 000 - 20 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Realizacja zadań służby BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi, a w szczególności: inspekcja BHP inwestycji zlokalizowanych na terenie Szwecji, koordynacja i współpraca w ramach polityki BHP/ppoż. Victor Energy, raportowanie, analizowanie danych statystycznych w obszarze BHP, promowanie kultury...
  • Inspektor BHP i ppoż

    Balcerzak Sp. z o.o.   Wróblów    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    DO TWOICH GŁÓWNYCH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: Wykonywanie zadań ochrony przeciwpożarowej w firmie; Inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy; Bieżące kontrole Zakładu pod względem zabezpieczenia BHP i ppoż. Nadzór i przegląd sprzętu ppoż. Przygotowywanie...
  • Specjalista ds. BHP

    Praca.pl Sp. z o.o.   lubuskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Nysa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    7 dni
    Obowiązki: Monitorowanie i poprawa warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. Zarządzanie kontrolami BHP i ppoż. na terenach budowy. Udział w postępowaniach powypadkowych i dokumentacji wypadkowej. Ocena ryzyka zawodowego i aktualizacja procedur. Koordynacja zadań BHP podczas...