Praca.pl Praca
inzynier budowy dzial technologiczny

Praca inzynier budowy dzial technologiczny najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca technologiczny inzynier budowa małopolskie podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik robót sanitarnych / robót technologicznych

    AB INDUSTRY S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami, Zlecanie robót i rozliczanie podwykonawców, Współpraca z klientem / podykonawcami / dostawcami, Raportowanie postępu prac.
  • Specjalista ds. Inwestycji i Remontów w zakresie Instalacji Sanitarnych (wodnych, gazowych, grzewczych, technologicznych)

    Wawel SA   Dobczyce    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Obowiązki: prowadzenie projektów inwestycyjnych i eksploatacyjno - remontowych z zakresu: instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, technologicznych, maszyn i urządzeń energetycznych, przygotowywanie zapytań ofertowych i prowadzenie negocjacji z firmami wykonawczymi,...