Praca Kasjer / Kasjerka Słupia pod Kępnem najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Kasjer / Kasjerka wielkopolskie najnowsze oferty pracy

  • Kasjer

    AGATA Spółka Akcyjna   Kalisz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta; Obsługa Klienta w dziale kas zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami kasowymi.
  • Kontroler znaków pieniężnych (liczarz)

    PKO Bank Polski   Poznań, Os. Bolesława Śmiałego 121    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Na co dzień w naszym zespole: liczysz, sortujesz i pakujesz pieniądze oraz obsługujesz urządzenia do ich przeliczania, obsługujesz wpłaty zamknięte w zakresie przeliczania, rejestracji i likwidacji stwierdzonych różnic, przygotowujesz wypłaty zamknięte dla klientów i oddziałów,...
  • Doradca Klienta

    G8 S.A.   Luboń, CH Factory Outlet    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 7 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twoje zadania: profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej, aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego, dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie. Oczekiwania: pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami,...
  • Pracownik Hali

    Selgros Cash&Carry   Poznań    praca stacjonarna
    3 dni
    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach.
  • Kasjer/sprzedawca

    Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu   Wągrowiec    praca stacjonarna
    14 godz.
  • Kasjer - sprzedawca

    Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej   Zaniemyśl    praca stacjonarna
    1 dni
  • Sprzedawca/kasjer

    Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach   Obrzycko    praca stacjonarna
    4 dni