Praca.pl Praca
Kierownik Kontraktu Suwałki

Praca Kierownik Kontraktu Suwałki najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca kierownik kontraktu świętokrzyskie podlaskie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Kontraktu z j. niemieckim (energetyka)

    Praca.pl Sp. z o.o.   świętokrzyskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem projektowym (np. kierownicy, monterzy, spawacze), Planowanie i wykonywanie uzgodnionych prac, Nadzór nad pracami zgodnie z projektem, Rejestrowanie pracy i wewnętrzne kontrole, Koordynacja zasobów ludzkich, Organizacja dostaw, Współpraca z klientem/inwestorem.
  • Brygadzista kontraktu

    TNS Sp. z o.o.   świętokrzyskie
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska: nadzór nad realizacją planów produkcyjnych; zarządzanie zespołem; Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym; znajomość rysunku technicznego pod kątem składania i montowania części do koparek (łyżki, ramiona); doświadczenie w pracy przy...

    Jww Invest S. A.   świętokrzyskie
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Miejsce pracy: Projekty na terenie Niemiec oraz Polski Twoje przyszłe zadania: zarządzanie zespołem realizacji projektu (brygadziści, monterzy, spawacze), planowanie i realizacja zakresu prac ustalona z Zamawiającym, nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu, prowadzenie...