Praca.pl Praca
kierownik salonu, rekrutacja online

Praca kierownik salonu, rekrutacja online

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Kierownik salonu meblowego

    WAJNERT MEBLE sp. z o. o.   Międzybórz, k. Oleśnicy    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Twój zakres obowiązków: Jako Kierownik Salonu będziesz kreował pozytywne doświadczenia zakupowe oraz dbał o satysfakcję klientów, a co za tym idzie realizował cele biznesowe salonu. To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami organizacyjnymi oraz...
  • Kierownik Księgarni

    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Doświadczenie na stanowisku kierowniczym; Doświadczenie w branży księgarskiej lub pokrewnej (papiernicza, zabawkarska) Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami; Doświadczenie w handlu i zdobywaniu klienta; Znajomość technik sprzedażowych; Biegła znajomość programów Microsoft;...