Praca.pl Praca
Kierownik Sklepu Rembertów

Praca Kierownik Sklepu Rembertów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca kierownik sklepu mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Salonu Optycznego

    Ziko Optyk z o.o..   Grójec    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: Dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodne ze standardami firmy; Zapewnienie właściwej obsługi Klienta; Zarządzanie personelem salonu oraz planowanie grafików; Zarządzanie i optymalizowanie stanów magazynowych; Odpowiedzialność za wyniki salonu;
  • Zastępca Kierownika Sklepu

    C&A Polska Sp. z o.o.   Janki    praca stacjonarna
    1 dni
    Twoje obowiązki w C&A Każdy dzień pracy rozpoczynamy od spotkania zespołu, dzielimy się informacjami i omawiamy cele na dany dzień; Nadzór nad profesjonalną obsługą klienta; Organizowanie pracy Zespołu; Realizacje planów sprzedażowych; Znajomość promocji online i offline; Zarządzanie...
  • Kierownik Sklepu

    Super ZOO Sp. z o.o.   Grodzisk Mazowiecki    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   5 700 - 7 500 zł brutto/mies.
    2 dni
    Zadania bezpośredni wpływ na budowanie zespołu; zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów; rekrutacja i rozwój członków swojego zespołu; analiza danych, kontrola kosztów sklepu; wdrażanie i egzekucja działań sprzedażowych; planowanie czasu pracy zespołu;...
  • Kierownik Księgarni

    POLANGLO SP. Z O.O.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Doświadczenie na stanowisku kierowniczym; Doświadczenie w branży księgarskiej lub pokrewnej (papiernicza, zabawkarska) Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami; Doświadczenie w handlu i zdobywaniu klienta; Znajomość technik sprzedażowych; Biegła znajomość programów Microsoft;...
  • Kierownik sklepu

    Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego   Bronisze    praca stacjonarna
    2 godz.