Praca.pl Praca
kontroler jakosci-audytor wewnetrzny

Praca kontroler jakosci-audytor wewnetrzny

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Kontroler wewnętrzny

    AGATA Spółka Akcyjna   Katowice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 godz.
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Analiza i ocena ryzyk operacyjnych związanych z działalnością handlową (zakupy, sprzedaż, logistyka), identyfikacja potencjalnych zagrożeń oraz projektowanie właściwych kontroli; Planowanie i wykonywanie regularnych audytów...
  • Specjalista kontroli państwowej w Departamencie Zdrowia

    Najwyższa Izba Kontroli   Warszawa    praca stacjonarna
    10 godz.
    Zadania realizowane na stanowisku: wykonywanie czynności kontrolnych zgodnie z zasadami i trybem postępowania kontrolnego, programem kontroli lub tematyką kontroli doraźnej i poleceniami nadzorujących kontrolę; ustalanie stanu faktycznego w zakresie działalności poddanej kontroli oraz...
  • Dr Gerard Sp. z o.o.   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Główne zadania: Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności na zgodność z normami IFS, BRC, aktualnymi przepisami prawnymi oraz wymaganiami klientów polskich i zagranicznych. Planowanie i przeprowadzanie szkoleń systemowych oraz...