Praca.pl Praca
Kontroler Wewnętrzny Białystok

Praca Kontroler Wewnętrzny Białystok najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca kontroler wewnetrzny lubelskie podlaskie najnowsze oferty pracy

  • Spawalnik - Kontroler Jakości

    Praca.pl Sp. z o.o.   lubelskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Ostrołęka
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Zakres obowiązków: Nadzorowanie prac budowlanych i montażowych, Tworzenie raportów i prowadzenie dzienników spawalniczych, Kontrola prac spawalniczych i jakości spawów, Przestrzeganie standardów w dokumentacji i pracy spawalniczej, Organizacja testów spawalniczych wg norm, Weryfikacja...
  • Dr Gerard Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Główne zadania: Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności na zgodność z normami IFS, BRC, aktualnymi przepisami prawnymi oraz wymaganiami klientów polskich i zagranicznych. Planowanie i przeprowadzanie szkoleń systemowych oraz...