Praca.pl Praca
Koordynator / Supervisor małopolskie

Praca Koordynator / Supervisor małopolskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Sonepar Polska sp. z o.o.
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Główne zadania na stanowisku: prowadzenie projektów dla klientów sektora przemysłowego; przygotowanie oraz wdrożenie rozwiązań w oparciu o produkty oraz usługi pochodzące z oferty Sonepar; zapewnienie doradztwa technicznego dla klientów oraz dla oddziałów Sonepar na terenie województw:...
  • Brygadzista / Brygadzistka Serwisu Sprzątającego

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Kraków, (Nowohucka)    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    4 dni
    Twoje zadania: Nadzór nad jakością wykonywanych usług; Prace porządkowe (zamiatanie, sprzątanie powierzchni wspólnych, sanitariatów, stołówki itp.) Umiejętność pracy na równi z zespołem; Dbałość o sprzęt i miejsce pracy; Oczekujemy: Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie...
  • Kierownik Zmiany

    Rex Concepts BK Poland S.A.   Tarnów    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa zlecenie  pełny etat   4 600 - 5 200 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Czym będziesz się zajmować? Prowadzeniem zmian zgodnie z obowiązującymi standardami jakości i obsługi Klienta, Kierowaniem pracy Zespołu - będziesz odpowiedzialny za rozwój i motywację pracowników oraz za zapewnienie wyjątkowej atmosfery pracy, Dbaniem o dostępność wszystkich...