Praca Kosmetyczka Dębe Wielkie najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Kosmetyczka mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Operator urządzeń do produkcji kosmetyków

    ManpowerGroup   Kanie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Ważenie surowców do produkcji masy kosmetycznej; Obsługa urządzeń do produkcji masy kosmetycznej; Reagowanie na działanie maszyny; Wymagania: Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych bocznych i doświadczenie na...
  • Kosmetyczka

    Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie   Garwolin    praca stacjonarna
    1 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie   Kobyłka    praca stacjonarna
    1 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie   Zagościniec    praca stacjonarna
    3 dni
  • Manikiurzystka

    Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim   Sokołów Podlaski    praca stacjonarna
    5 dni

    Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie   Wólka Kosowska    praca stacjonarna
    9 dni