Praca.pl Praca
Kucharz, rekrutacja online

Praca Kucharz, rekrutacja online

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pomoc kuchenna

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Jaworzno, ul. Piłsudskiego    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  część etatu  rekrutacja online
    2 dni
    Zadania: Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków; Zmywanie naczyń Dbanie o estetykę przygotowywanych potraw; Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Kucharz / Kucharka

    Fodele Beach & Water Park Holiday Resort and The Syntopia Hotel   Grecja, Crete Island    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Requirements: Two (2) years of relevant experience within in a 4*/5* hotel (preferably all inclusive) Excellent command of English language. Additional languages will be valued. Exceptional communication and interpersonal skills, with a friendly and professional demeanor. Hospitality Graduate...