Praca.pl Praca
lekarz, rekrutacja online

Praca lekarz, rekrutacja online

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Lekarz Kardiolog

    Praca.pl Sp. z o.o.   Otwock    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wymagania: Aktualne prawo wykonywania zawodu, Specjalizacja z kardiologii lub chorób wewnętrznych. Mile widziane doświadczenie w diagnostyce kardiologicznej i pracy ambulatoryjnej.
  • Lekarz weterynarii - obsługa fermy trzody chlewnej

    Cedrob S.A.   Włodowice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    1 dni
    Zakres obowiązków: Nadzór nad procesem przygotowania ferm do wstawień oraz nadzór i kontrola przebiegu chowu, Ustalanie schematu szczepień i prowadzenie szczepień profilaktycznych, Nadzór weterynaryjny nad stadami trzody chlewnej, Badanie stanu zdrowia zwierząt, Stosowanie leków...