Praca.pl Praca
operatorka operator maszyn produkcyjnych pakowanie

Praca operatorka operator maszyn produkcyjnych pakowanie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Pakowacz / Pakowaczka

    STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy   Piekary Śląskie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: Pakowanie wyrobów gotowych (wyroby ciastkarskie), Praca zmianowa (również nocna).
  • Pracownik przy produkcji pakowanej żywności

    OTTO Work Force   Holandia, Rijnsburg
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   58,00 - 83,00 zł brutto/godz.  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twój zakres obowiązków: W tej rodzinnej firmie, świeże surowce są codziennie przerabiane na smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki. Jako Pracownik Produkcji będziesz najpierw kroił, mył oraz sortował wszystkie warzywa i owoce. Następnie zapakujesz je do pudełek i dokładnie...
  • Pracownik Produkcji / Kontroler Jakości

    Lava Group S.C   Józefosław    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / o pracę  pełny etat   22,00 - 24,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    wypakowanie i pakowanie towaru; konfekcjonowanie towaru; składanie kartonów; kontrola jakości
  • Pracownik produkcji warzyw - produkcja i pakowanie sałaty

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Straelen    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat   10 000 - 12 000 zł brutto/mies.
    8 dni
    OPIS PRACY: Praca przy przygotowywaniu i paczkowaniu sałatek (gotowych do spożycia mieszanek sałat – w foliowych workach) Pakowanie sałatek do paczek; Kontrola jakości; Dbanie o czystość na stanowisku pracy; Drobne prace porządkowe; WYMAGANIA: Znajomość języka oraz doświadczenie NIE...
  • Operator urządzeń pakujących

    Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu   Ozorków    praca stacjonarna
    1 dni