Praca.pl Praca
pomocnik montera okien

Praca pomocnik montera okien najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pomocnik montera kujawsko-pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Elektryk / Elektromonter

    ProPoint S.A.   kujawsko-pomorskie    praca mobilna
    pracownik fizyczny
    10 godz.
    Opis stanowiska montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych, analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, prace ślusarskie i...
  • Pomocnik montera rusztowań przemysłowych

    Randstad Polska Sp. z o.o.   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 13 000 zł brutto/mies.
    11 godz.
    zadania praca w zespołach 3 osobowych montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych praca w całości do przyuczenia
  • Monter rusztowań

    XERVON Polska Sp.z o.o.   kujawsko-pomorskie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zadania: montaż oraz demontaż rusztowań przemysłowych; Wymagania: umiejętność montażu oraz demontażu rusztowań przemysłowych; umiejętność pracy na różnego rodzaju obiektach przemysłowych; prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem; doświadczenie ( brygadzista: 5 lat, monter: 3...
  • Praca.pl Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twoim zakresem obowiązków będzie: Montaż instalacji elektrycznych. Przeglądy techniczne i konserwacja urządzeń i systemów. Dostosowywanie schematów elektrycznych do wymagań technicznych. Przestrzeganie BHP. Jeśli posiadasz: Wykształcenie minimum średnie techniczne na kierunku...
  • Pomocnik hydraulika

    Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim   Aleksandrów Kujawski    praca stacjonarna
    4 dni