Praca.pl Praca
pracownik ds obslugi klientow i pracownikow ukrainskich

Praca pracownik ds obslugi klientow i pracownikow ukrainskich

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Konsultant do mailowej i telefonicznej obsługi klienta (z językiem: ukraińskim, rosyjskim, litewskim, estońskim, łotewskim)

    Contact Center Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 142B    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań – zapraszamy Cię do naszego zespołu! Główne zadania realizowane na stanowisku: profesjonalny kontakt z Klientem - obsługa infolinii oraz odpowiadanie na emailowe zapytania konsumentów, w tym: udzielanie...
  • Konsultant ds. mailowego i telefonicznego wsparcia klienta

    1 dni
    (popołudnia i weekendy) Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań – zapraszamy Cię do naszego zespołu! Główne zadania realizowane na stanowisku: profesjonalny kontakt z Klientem - obsługa infolinii w zakresie połączeń od klientów znanego...
  • Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

    AAA AUTO   Poznań, Szwajcarska 14    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Bezpośrednia i stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy; Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen; Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu; Jazdy testowe; Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów; Nasze wymagania: Dobra znajomość branży...
  • Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klientów zagranicznych z językiem niemieckim

    M-TAC sp.z o.o. sp.k.   Dawidy Bankowe    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   7 500 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów; Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientem; Uczestniczenie w negocjacjach i spotkaniach handlowych; Efektywne prowadzenie procesu sprzedaży; Tworzenie i monitorowanie ofert handlowych;