Praca.pl Praca
Pracownik Działu Obsługi Klienta Bielany Wrocławskie

Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta Bielany Wrocławskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Handlowiec

    AAA AUTO   Bielany Wrocławskie, ul. Tyniecka 3    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa   29,00 zł brutto/godz.
    4 dni
    Opis stanowiska: Podstawowe prace związane z obsługa klienta (uczestnictwo w procesie sprzedaży i zakupu samochodów) Wspieranie zespołu handlowego w codziennych zadaniach; Nasze wymagania: umiejętności handlowych i negocjacyjnych; zaangażowania, wysokiej kreatywność oraz motywacja w...

Praca pracownik dzial obslugi klienta dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Przedstawiciel Handlowy - dział usług porządkowych

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych; Aktywne prowadzenie działań handlowych w zakresie usług porządkowych; Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy; Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków kontraktu oraz nadzór handlowy nad...