Praca.pl Praca
Pracownik Kasjer Sklepowy Lubaczów

Praca Pracownik Kasjer Sklepowy Lubaczów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik kasjer sklepowy podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sklepu

    FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Rzeszów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    krojenie i pakowanie wędlin, serów i mięsa, obsługa klientów,wykładanie produktów na lady chłodnicze (pracownik stoiska mięsnego), obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję, sprawdzanie dat ważności (kasjer-sprzedawca), przyjmowanie i...
  • Doradca Klienta

    G8 S.A.   Krosno, CH Vivo    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 7 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Twoje zadania: profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej, aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego, dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie. Oczekiwania: pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami,...