Praca.pl Praca
Pracownik Ochrony Fizycznej Jędrzejów

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej Jędrzejów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik ochrony fizycznej świętokrzyskie opolskie ... najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Ochrony

    Securitas Polska   Ostrowiec Świętokrzyski    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    4 dni
    Zakres obowiązków: liczenie towarów mankogennych, obsługa systemu CCTV, ujęcia sprawców kradzieży, prowadzenie dokumentacji służbowej. Poszukujemy osób: niekaranych, dyspozycyjnych, sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki, Mile widziane: doświadczenie w pracy w ochronie.
  • Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy

    Solid Security Sp. z o.o.   Łódź, Bałuty    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   27,70 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis obowiązków: Komputerowa rejestracja samochodów; Obsługa szlabanów; Wydawanie kluczy;