Praca.pl Praca
Pracownik Ochrony Fizycznej Świdnica

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej Świdnica najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik ochrony fizycznej podkarpackie lubuskie ... najnowsze oferty pracy

  • Facility Coordinator

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska: Wsparcie działań związanych z zarządzaniem kontraktem w obszarze usług Facility Management (m.in. usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne) Obsługa wewnętrznych systemów kadrowo-płacowych; dbanie o poprawny obieg dokumentów, procesowanie grafików, zgłoszeń...
  • Pracownik ochrony

    ManpowerGroup   Bielany Wrocławskie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    5 dni
    Do Twoich zadań będzie należało: Kontrolowanie osób wchodzących do budynku i wychodzących oraz na strefy Wykonywanie obchodów (praca głównie chodząca i stojąca) Kontrolowanie obiektu i terenu przyległego Wymagania: Nie wymagamy doświadczenia; Możliwość samodzielnego dojazdu na...