Praca.pl Praca
Pracownik Ochrony Fizycznej Szczecin

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej Szczecin najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik ochrony fizycznej łódzkie kujawsko-pomorskie ... najnowsze oferty pracy

  • Kierownik ds. Ochrony Osób i Mienia

    DGP Security Partner Sp. Z o.o.   zachodniopomorskie    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Biuro oddziału: Szczecin Obszar działania: woj. zachodniopomorskie Świnoujście Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: nadzorowanie i kontrola prawidłowej realizacji usługi w zakresie ochrony osób i mienia, organizacja pracy podległego zespołu, dbanie o...
  • Operator maszyn

    Drobex-Agro Sp. z o.o.   Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   34,00 - 37,50 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zadania: obsługa oraz mycie maszyn; transport wózków z jajami i pisklętami; sortowanie piskląt; Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci!
  • Pracownik produkcyjny

    4 dni
    Obowiązki: obsługa maszyn; ręczny transport wózków z jajami i pisklętami; sortowanie piskląt;
  • Pracownik wylęgarni drobiu

    6 dni
    Twój zakres obowiązków obsługa maszyn do nakładu oraz przekładu jaj; ręczny transport wózków z jajami i pisklętami; mycie maszyn przy pomocy centralnego systemu pianowego; sortowanie piskląt;
  • Strażnik/funkcjonariusz działu ochrony

    Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie   Stargard    praca stacjonarna
    8 dni