Praca.pl Praca
Pracownik Ochrony Fizycznej Wąbrzeźno

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej Wąbrzeźno najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik ochrony fizycznej kujawsko-pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik wylęgarni drobiu

    Drobex-Agro Sp. z o.o.   Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   34,00 - 37,50 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Twój zakres obowiązków obsługa maszyn do nakładu oraz przekładu jaj; ręczny transport wózków z jajami i pisklętami; mycie maszyn przy pomocy centralnego systemu pianowego; sortowanie piskląt;
  • Pracownik do produkcji roślinno-zwierzęcej

    Ecoterra Leslaw Moritz   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Świętajno
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    prawo jazdy kat. T;
  • Operator maszyn

    10 dni
    Zadania: obsługa oraz mycie maszyn; transport wózków z jajami i pisklętami; sortowanie piskląt; Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci!
  • Pracownik produkcyjny

    12 dni
    Obowiązki: obsługa maszyn; ręczny transport wózków z jajami i pisklętami; sortowanie piskląt;