Praca.pl Praca
Pracownik Ochrony Fizycznej Wrocław

Praca Pracownik Ochrony Fizycznej Wrocław

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Facility Coordinator

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Opis stanowiska: Wsparcie działań związanych z zarządzaniem kontraktem w obszarze usług Facility Management (m.in. usługi utrzymania czystości, usługi administracyjne) Obsługa wewnętrznych systemów kadrowo-płacowych; dbanie o poprawny obieg dokumentów, procesowanie grafików, zgłoszeń...

Praca pracownik ochrony fizycznej dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ochrony

    ManpowerGroup   Bielany Wrocławskie    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    4 dni
    Do Twoich zadań będzie należało: Kontrolowanie osób wchodzących do budynku i wychodzących oraz na strefy Wykonywanie obchodów (praca głównie chodząca i stojąca) Kontrolowanie obiektu i terenu przyległego Wymagania: Nie wymagamy doświadczenia; Możliwość samodzielnego dojazdu na...