Praca.pl Praca
Pracownik Pomocniczy Niemcy

Praca Pracownik Pomocniczy Niemcy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Pomocnik produkcyjny - pralnia przemysłowa

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 500 - 10 500 zł brutto/mies.
    20 godz.
    Opis pracy: Proste, pomocnicze prace na produkcji w zautomatyzowanej pralni Układanie, rozwieszanie, sortowanie odzieży / tekstyliów; Pakowanie towaru; Inne powtarzalne prace niewymagające doświadczenia ani znajomości języków obcych; Wymagania: Mile widziane grupy / pary mobilne (!) -...
  • Pomocnik ocynkowni - trawersowanie

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Würzburg    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 14 000 zł brutto/mies.
    6 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Powtarzalne prace pomocnicze w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu; Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji WYMAGANIA: Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracach w...
  • Pracownik produkcji warzyw - produkcja i pakowanie sałaty

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Straelen    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat   10 000 - 12 000 zł brutto/mies.
    7 dni
    OPIS PRACY: Praca przy przygotowywaniu i paczkowaniu sałatek (gotowych do spożycia mieszanek sałat – w foliowych workach) Pakowanie sałatek do paczek; Kontrola jakości; Dbanie o czystość na stanowisku pracy; Drobne prace porządkowe; WYMAGANIA: Znajomość języka oraz doświadczenie NIE...