Praca.pl Praca
Pracownik Recepcji Medycznej Łódź

Praca Pracownik Recepcji Medycznej Łódź

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

    Synevo Sp. z o.o.   Łódź, ul. Krakusa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami laboratorium; Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów przychodzących i wychodzących; Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentacji medycznej w obrębie laboratorium; Ewidencjonowanie wyników badań.
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Medicover Stomatologia   Łódź, ul. Pomorska 106A    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie
    4 dni
    Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.