Praca.pl Praca Łódzkie Czestków B
Pracownik Recepcji Medycznej

Praca Pracownik Recepcji Medycznej Czestków B najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Recepcji Medycznej łódzkie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Recepcji Medycznej

    Praca.pl Sp. z o.o.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Powitanie i rejestracja pacjentów, Zarządzanie harmonogramem wizyt, Odbieranie połączeń telefonicznych i obsługa zapytań, Prowadzenie dokumentacji medycznej.
  • Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny

    Synevo Sp. z o.o.   Łódź, ul. Krakusa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Opis stanowiska: Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami laboratorium; Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów przychodzących i wychodzących; Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentacji medycznej w obrębie laboratorium; Ewidencjonowanie wyników badań.
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Medicover Stomatologia   Łódź, ul. Pomorska 106A    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie
    19 godz.
    Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Rejestratorka medyczna

    Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach   Pabianice    praca stacjonarna
    14 godz.

    Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach   Zadzim    praca stacjonarna
    2 dni