Praca.pl Praca Dolnośląskie Sadkówek
Pracownik Recepcji Medycznej

Praca Pracownik Recepcji Medycznej Sadkówek najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Pracownik Recepcji Medycznej dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Recepcji Medycznej

    Praca.pl Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: Powitanie i rejestracja pacjentów, Zarządzanie harmonogramem wizyt, Odbieranie połączeń telefonicznych i obsługa zapytań, Prowadzenie dokumentacji medycznej.
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Medicover Stomatologia   Wrocław, ul. Nabycińska 2    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Twoje zadania: dbanie o doświadczenia pacjenta, rejestrowanie i umawianie pacjentów na wizyty, promowanie i sprzedaż usług stomatologicznych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Rejestratorka medyczna

    Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi   Złotoryja    praca stacjonarna
    16 godz.

    2 dni