Praca.pl Praca Małopolskie Chrzanów
Przedstawiciel Regionalny

Praca Przedstawiciel Regionalny Chrzanów

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Area Sales Manager (urządzenia laboratoryjne)

    WBS Sp. z o.o.   małopolskie    praca zdalna / hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Opis stanowiska pracy / zadania: Podtrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych z klientami na obszarze wybranych województw: Małopolskie / Śląskie / Dolnośląskie (sprzedaż urządzeń laboratoryjnych). Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji. Realizacja...

Praca Przedstawiciel Regionalny małopolskie najnowsze oferty pracy

  • Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

    Orion Pharma Poland Sp. z o.o.   Kraków    praca mobilna
    1 dni
    Główne obowiązki: Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży Odpowiedzialność za budowanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami firmy w powierzonym terenie Działalność zgodna ze standardami firmy Oczekujemy: Wykształcenie średnie lub wyższe Doświadczenie w sprzedaży...
  • Sonepar Polska sp. z o.o.
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Główne zadania na stanowisku: prowadzenie projektów dla klientów sektora przemysłowego; przygotowanie oraz wdrożenie rozwiązań w oparciu o produkty oraz usługi pochodzące z oferty Sonepar; zapewnienie doradztwa technicznego dla klientów oraz dla oddziałów Sonepar na terenie województw:...