Praca pup Mirków najnowsze oferty pracy

Praca pup łódzkie dolnośląskie najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Mirków

  • Ustawiacz maszyn (Setter)

    ManpowerGroup   Mirków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    Zadania: Ustawianie i przezbrajanie maszyn (automatów, robotów) przy linii montażowej; Wsparcie pracowników linii przy usuwaniu błędów i awarii; Współpraca z działem utrzymania ruchu; Poszukujemy osoby która: Ma doświadczenie w pracy z maszynami poprodukcyjnymi Ustawiała parametry i...
  • Przedstawiciel Handlowy

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Mirków    praca mobilna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? aktywne pozyskiwanie klientów B2B oraz klienta indywidualnego na wyznaczonym obszarze geograficznym; profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów kluczowych z branży DIY; budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz dbanie o pozytywne doświadczenia...