Praca pup Sieradz najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Sieradz

  • Doradca Klienta

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Sieradz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   4 500 - 6 100 zł brutto/mies.
    15 godz.
    Jakie zadania na Ciebie czekają? sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów; realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów; dbanie o dostępność i ekspozycję towarów zgodnie ze standardami naszej firmy.
  • Specjalista / Specjalistka ds. Kontroli Jakości

    POLPHARMA S.A.   Sieradz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Wykonywanie mniej złożonych badan fizykochemicznych surowców oraz produktów; Udział w transferach metod analitycznych w ramach prowadzonych transferów zewnętrznych; Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji związanej z wykonywanymi aktywnościami; Udział w rozwiązywaniu...
  • Lekarz

    Fresenius   Sieradz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
    6 dni
    Opis stanowiska: opieka lekarska nad pacjentami stacji dializ. Oczekujemy: wykształcenia medycznego (specjalista chorób wewnętrznych II st./ nefrolog/ w trakcie specjalizacji z nefrologii).
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    6 dni
    Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oczekujemy: aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz, zaangażowania i chęci rozwoju.​