Praca pup Wejherowo najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Wejherowo

  • Doradca Klienta

    Adreams M. Smerda Sp.k.   Wejherowo    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat
    1 dni
    Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi A może spodoba Ci się ta praca i zostaniesz z nami na dłużej? Spróbuj!
  • Doradca ds. nieruchomości

    HOME ASSET Sp. z o.o.   Wejherowo    praca mobilna
    specjalista junior / mid  kontrakt B2B  pełny etat   6 000 - 15 000 zł netto (+VAT)/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Jesteś osobą, która chce rozpocząć swoją przygodę jako doradca ds. nieruchomości? A może czujesz, że Twój rozwój zawodowy jako pośrednika nieruchomości nie idzie tak, jakbyś tego chciał? Bez względu na to, w jakim punkcie kariery jesteś, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.
  • Technik Farmaceutyczny

    Gemini Polska Sp. z o.o.   Wejherowo    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu ile potrzebujesz i to Ty decydujesz...
  • Magister Farmacji

    specjalista junior / mid / senior
    3 dni
    Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile potrzebujesz i to Ty decydujesz...
  • Sprzedawca - Doradca Klienta

    MONNARI TRADE S.A.   Wejherowo, Galeria Kaszuby    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia