Praca pup Wyszków najnowsze oferty pracy

Praca pup dolnośląskie mazowieckie najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Wyszków

  • Operator rębaka / ładowarki

    Silva Sp. z o.o.   Wyszków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania na stanowisku Obsługa rębaka i / lub ładowarki; Załadunek surowca drzewnego; Dbanie o porządek na wyznaczonym terenie;
  • Magister Farmacji

    Apteka Dr.Max   Wyszków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych; prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru; monitorowanie stanów w magazynie aptecznym;
  • Pracownik Ochrony Fizycznej na obiekcie handlowym

    Securitas Polska   Wyszków    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie   29,00 zł brutto/godz.
    6 dni
    Zakres obowiązków: obserwacja własna oraz przy pomocy systemu CCTV hali sprzedaży, podejmowanie interwencji sklepowych, prowadzenie dokumentacji służbowej. Kwalifikacje niekaralność, dyspozycyjność, zaangażowanie. Doświadczenie w pracy w ochronie mile widziane!
  • Referent w Zespole Rozliczeń

    PGE Obrót S.A.   Wyszków, Pułtuska 116    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twój zakres obowiązków: Realizacja zadań w obszarze rozliczeń Klientów w sposób zapewniający pełne, terminowe i efektywne ich wykonanie, Współpraca ze służbami wsparcia sprzedaży w zakresie obsługi reklamacji Klientów, Realizacja zadań związanych ze sprawozdawczością w obszarze...