Praca Ratownik Medyczny Aleksandrów Kujawski najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Ratownik Medyczny kujawsko-pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Synevo Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie
    2 dni
    Opis stanowiska: Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań; Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań; Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań; Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny / Technik Analityki Medycznej / Opiekun Medyczny

    Synevo Sp. z o.o.   Toruń    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  część etatu
    2 dni
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    Fresenius   Toruń    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
    12 godz.
    Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oczekujemy: aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz, zaangażowania i chęci rozwoju.​