Praca.pl Praca
specjalista ds bezpieczenstwa technicznego it

Praca specjalista ds bezpieczenstwa technicznego it

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Główny specjalista informatyk w Biurze Informatyki

    Najwyższa Izba Kontroli   Warszawa, ul. Filtrowa 57    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zadania realizowane na stanowisku: analiza, projektowanie i rozwój architektury platformy systemów IT, tak aby spełniały wymagania wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa; opracowywanie i implementacja strategii rozwoju technologicznego oraz planowania przyszłych funkcjonalności...
  • PKO Bank Polski
    1 dni
    Na co dzień w naszym zespole:przyjmujesz oraz rejestrujesz telefoniczne zgłoszenia − awarie i potrzeby związane ze sprzętem, uprawnieniami lub aplikacjami IT,pomagasz pracownikom zdalnie rozwiązać ich problemy z komputerem,współpracujesz z firmami zewnętrznymi IT, które realizują lub...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Senior Application Support Engineer

    WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa   dziś wygasa
    starszy specjalista (senior)  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Job Description: Minimum 4 Years of work experience with a Bachelor’s Degree or an Advanced Degree. Minimum 3 Years of work experience in Production/Application Support. Proficiency with Linux/Unix commands/scripting, and have exposer to Web/API a SME in at least one of the API technologies....
  • Starszy informatyk

    Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie   Szczecin    praca stacjonarna
    6 dni