Praca.pl Praca
Specjalista ds. BHP Gdańsk

Praca Specjalista ds. BHP Gdańsk najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca specjalista ds bhp pomorskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. BHP

    JT S.A.   pomorskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Nysa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / o dzieło / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: Kompleksowa obsługa w zakresie czynności związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną przeciw pożarową na terenie prowadzonych inwestycji, a w szczególności: Kontrola i doradztwo w zakresie poprawy warunków pracy oraz przestrzegania...
  • Specjalista ds. bhp

    PKO Bank Polski   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Na co dzień w naszym zespole:pełnisz rolę służby BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi,budujesz kulturę BHP w organizacji oraz podnosisz świadomość pracowników z zakresu bezpieczeństwa pracy,monitorujesz warunki pracy, oraz przestrzeganie przepisów i zasad z zakresu...

    Praca.pl Sp. z o.o.   pomorskie    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    7 dni
    Obowiązki: Monitorowanie i poprawa warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. Zarządzanie kontrolami BHP i ppoż. na terenach budowy. Udział w postępowaniach powypadkowych i dokumentacji wypadkowej. Ocena ryzyka zawodowego i aktualizacja procedur. Koordynacja zadań BHP podczas...