Praca.pl Praca
Specjalista ds. Kontroli Jakości Starachowice

Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości Starachowice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca specjalista ds kontroli jakosci świętokrzyskie najnowsze oferty pracy

  • Inżynier ds. Systemów Jakości

    Aptiv   świętokrzyskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Gdańsk
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 godz.
    Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Twoja rola: Będziesz odpowiadać za zapewnienie zgodności systemu zarządzania w Aptiv Gdańsk z wymaganiami normy IATF16949, procedur korporacyjnych oraz specyficznych wymagań klientów. Twoje obowiązki będą obejmować m.in.: Nadzorowanie,...
  • Specjalista NDT

    JKL Holding AS   świętokrzyskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Norwegia
    umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Do obowiązków Specjalisty NDT będzie należało: wykonywanie badań nieniszczących metodami: UT-PA (3 osoby) oraz MT, PT, ET (2 osoby) tworzenie raportów;
  • Specjalista ds. zarządzania jakością

    ManpowerGroup   Kielce    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zadania: Zarządzanie zintegrowanym systemem zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015; Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością; Nadzór nad wdrażaniem i przestrzeganiem procedur wewnętrznych w firmie; Opracowywanie i...
  • Specjalista kontroli jakości

    Miejski Urząd Pracy w Kielcach   Kielce    praca stacjonarna
    16 godz.