Praca.pl Praca Dolnośląskie Trzebnica
Specjalista ds. Ofertowania

Praca Specjalista ds. Ofertowania Trzebnica najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Specjalista ds. Ofertowania dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

    Orange Polska S.A.   Legnica, ul. Najświętszej Marii Panny 9    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Sprzedaż usług Orange Polska. Edukowanie klientów o dostępnych dla nich produktach, usługach oraz technologiach. Udzielanie wsparcia technicznego klientom w zakresie oferowanego sprzętu. Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów. Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się...

    Orange Polska S.A.   Wrocław    praca stacjonarna
    22 godz.
  • Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

    AAA AUTO   Bielany Wrocławskie, Tyniecka 3    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Opis stanowiska: Bezpośrednia, stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy. Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen. Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu. Jazdy testowe. Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów. Nasze wymagania: Umiejętności handlowych i...
  • Kosztorysant budowlany

    Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa   Wrocław    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za sporządzanie kosztorysów i przygotowanie ofert