Praca.pl Praca
Specjalista ds. Planowania Produkcji, Brzóza, rekrutacja online

Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji, Brzóza, rekrutacja online najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca specjalista ds planowania produkcji kujawsko-pomorskie lubuskie ... najnowsze oferty pracy

  • Planista produkcji

    OTTO Special Staffing   kujawsko-pomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki Rozwiązywanie problemów; Analiza opóźnień; Analiza zakłóceń; Planowanie zadań produkcyjnych; Przestrzeganie SOP i zasad firmy; Przygotowywanie raportów o stanie i wydajności; Wymagania Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; Zdolność do zarządzania wieloma...
  • Referent ds. produkcji

    WAJNERT MEBLE sp. z o. o.   Międzybórz, k. Oleśnicy    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    2 dni
    Zadania: Koordynowanie ewidencji czasu pracy pracowników. Tworzenie grafików miesięcznych i tygodniowych. Nadzór nad stanami magazynowymi i realizacja zamówień środków pomocniczych produkcji, etykiet, środków ochrony osobistej etc. Składanie i realizacja zamówień na artykuły...