Praca.pl Praca
Tapicer Międzybórz

Praca Tapicer Międzybórz najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca tapicer łódzkie wielkopolskie ... najnowsze oferty pracy

  • Tapicer Samochodowy

    Praca.pl Sp. z o.o.   Jelcz-Laskowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    21 godz.
    Twój zakres obowiązków: Przygotowanie materiałów tapicerskich; Wycinanie i przygotowywanie materiałów zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi; Montaż elementów tapicerskich; Kontrola jakości wykonanego produktu;
  • Tapicer

    Jelcz Sp. z o.o.   Jelcz-Laskowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twój zakres obowiązków: Przygotowanie materiałów tapicerskich, w tym tkanin, gąbek, nici; Wycinanie i przygotowywanie materiałów zgodnie z wymaganiami projektu; Montaż elementów tapicerskich kabiny; Wykończenie tapicerki poprzez wykonanie wszelkich niezbędnych czynności, takich jak...
  • Tapicer

    Sunreef Venture S. A.   Gdańsk    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    10 dni
    obijaniem i tapicerowaniem mebli, sof, koron łóżek, zagłowi ustalaniem konstrukcji różnych podłoży i warstw tapicerskich wykonywanych metodami rzemieślniczymi wykonywaniem mebla z rysunku - wyklejaniem pianki, krojeniem tkaniny obsługiwaniem maszyn i urządzeń stosowanych w tapicerniach