Praca.pl Praca
technik biochemii

Praca technik biochemii

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Technik Laboratoryjny

    InviMed   Warszawa, Plac Konesera 12, bud. M​    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  część etatu
    3 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: prace w laboratorium oraz pracowni badania nasienia, wykonywanie badań nasienia, przekazywanie danych i opracowywanie wyników, preparatyka nasienia do inseminacji oraz do zapłodnień pozaustrojowych. Od kandydatów oczekujemy: ukończonych studiów pierwszego...
  • Technik w Pracowni Toksykologii Sądowej Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej

    Uniwersytet Medyczny w Lublinie   Lublin    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 dni
    Główne zadania: przygotowywanie próbek do badań laboratoryjnych; wykonywanie ekstrakcji ksenobiotyków z materiału biologicznego pochodzenia ludzkiego; wykonywanie instrumentalnych analiz chemicznych (z wykorzystaniem m.in. GC/MS, LC/MS); obsługa administracyjna, informatyczna i techniczna...