Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Saltoro Sp. z o.o.

Poznań

5 dni temu

Biuro rachunkowe poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • nadzór nad wprowadzaniem do systemu dokumentów księgowych
  • weryfikacja i uzgadnianie sald bilansowych
  • sporządzanie i wysyłka deklaracji VAT oraz plików JPK
  • ustalanie miesięcznych zaliczek na podatek CIT
  • zamykanie roku
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • przygotowanie odrębnych zestawień na potrzeby Klientów
Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • bieżąca znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • znajomość oprogramowania SAGE FK SYMFONIA
  • umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • szkolenia zawodowe
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
  • elastyczne godziny pracy
Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy