Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sekretarka - Koordynator Biura

PB START

Kraków

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 1991443, z dnia 2018-06-25

Grupa deweloperska START jest firmą z długoletnim stażem na krakowskim rynku deweloperskim, obecnie prowadzimy równolegle sprzedaż kilku inwestycji mieszkaniowych w terenie Krakowa. Zajmujemy się przygotowaniem inwestycji od A-Z.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: Sekretarka

Opis stanowiska

  • obsługa sekretariatu, a w szczególności: przyjmowanie i wysyłanie oraz rejestracja korespondencji, kontrola nad obiegiem dokumentów oraz ich archiwizacja (praca z programem Workflow), umawianie terminów spotkań i ich organizacja, odpowiedzialność za kontakty z klientami
  • aktualizacja oferty: serwisy internetowe, prasa oraz inne nośniki reklamowe
  • aktualizowanie strony internetowej
  • działania promocyjne i reklamowe - współpraca z mediami i agencjami reklamowymi
  • nadzór nad materiałami reklamowymi
  • bieżąca pomoc przy sprzedaży mieszkań oraz uczestnictwo w targach nieruchomości

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • zdecydowanie i samodzielność w działaniu, sumienność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • biegła znajomość programów, co najmniej: MS Office

Oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Sekretarka

Sekretarka to osoba, która pomaga przełożonemu w organizacji pracy, czyli nadzoruje przebieg dnia pracy, np. w sprawach administracyjnych, w korespondencji, w sporządzaniu notatek, umawia na spotkania, zebrania, pośredniczy w kontaktach między szefem i interesantami oraz personelem. Ogólnie rzecz ujmując, jest to prawa ręka szefa. Sekretarka powinna mieć min. ...
Sekretarka Praca Sekretarka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (754)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (154)
Toruń (87)
Lubelskie:
Lublin (121)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (790)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (102)
Nysa (18)