Sekretarka/sekretarz

Gdański Urząd Pracy

Gdańsk

4 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/19/7473
OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsluga sekretariatu firmy, prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie kalendarza, dodawanie produktów znajdujących się w ofercie firmy, zbieranie zamówień, rozsyłanie i tworzenie ofert.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: dobra znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, miła aparacyja.Praca w godz. 8.00-16.00 lub 7.00-15.00 do uzgodnienia.Miejsce pracy: Gdańsk Przeróbka.Pracodawca zaprewnia atrakcyjne wynagrodzenie premiowane efektywnością pracy, bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikachji zawodowych, samochód służbowy po okresie próbnym.Docelowo miejce pracy w Kiełipinie Górnym ul.Goplańska.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:

Klaudia Smętek
587325283

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy