Sekretarka
Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Chrzanów Mały
8 dni temu
Sekretarka
Miejsce pracy: Chrzanów Mały
Numer: StPr/21/0337
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie interesantów oraz udzielanie informacji. Przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji. Obsługa telefonów, kserokopiarki. Odbiór poczty elektronicznej. Przygotowywanie korespondencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Daleka 11A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Monika Lisiewicz
monika.lisiewicz@grodziskmazowiecki.praca.gov.pl
227555586 w. 126

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim