Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Senior Account Executive

Public Dialog Sp. z o.o.

Warszawa

9 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA:
  • tworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji
  • prowadzenie działań dla klientów z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego
  • utrzymywanie relacji z klientami i dziennikarzami
  • konstruowanie tekstów o zróżnicowanym charakterze
  • raportowanie do klientów
WYMAGANIA:
  • ukończone studia wyższe (dodatkowy atut PR, marketing, zarządzanie, psychologia, dziennikarstwo)
  • doświadczenie zawodowe w zakresie komunikacji (marketingu, PR)
  • 2-3 lata pracy w agencji PR
  • lekkie pióro
  • znajomość narzędzi PR
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem, współpracy w grupie
  • dodatkowy atut: praca w redakcjach, mediach
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • biegły poziom posługiwania się komputerem w środowisku Windows (Word, Excel, Power Point)
OFERUJEMY:
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poznaj stanowisko: Account Executive

Account Executive to stanowisko wywodzące się z branży reklamowej i dość trudne do dosłownego przetłumaczenia na język polski - obecnie utarło się już określenie „opiekun klienta”, po części definiujące zakres obowiązków osób obsadzanych na tym stanowisku. Account Executive współtworzy projekt kampanii reklamowych w oparciu o aktualne potrzeby klienta, opracowuje także prognozy przyszłych jego oczekiwań. ...
Account Executive Praca Account Executive

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (71)
Legnica (109)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (912)
Tarnów (100)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2313)
Radom (175)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (76)