Najnowsze oferty pracy

  • Client Relations Manager

    MB DVIKALBIAI VAIKAI   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Litwa
    menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Join Our Team at Pasaka: Client Relations Manager - Polish Language Responsibilities: Consult clients via e-mails and zoom calls; Implement communication strategies (social media, website, newsletters) Analyse and coordinate CRM software; Monitor sales; Manage school databases (website database,...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Account Executive

Public Dialog Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1807 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA:
  • tworzenie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji
  • prowadzenie działań dla klientów z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego
  • utrzymywanie relacji z klientami i dziennikarzami
  • konstruowanie tekstów o zróżnicowanym charakterze
  • raportowanie do klientów
WYMAGANIA:
  • ukończone studia wyższe (dodatkowy atut PR, marketing, zarządzanie, psychologia, dziennikarstwo)
  • doświadczenie zawodowe w zakresie komunikacji (marketingu, PR)
  • 2-3 lata pracy w agencji PR
  • lekkie pióro
  • znajomość narzędzi PR
  • umiejętność planowania i zarządzania czasem, współpracy w grupie
  • dodatkowy atut: praca w redakcjach, mediach
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • biegły poziom posługiwania się komputerem w środowisku Windows (Word, Excel, Power Point)
OFERUJEMY:
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).