Zobacz więcej ofert pracy

Senior Brand Manager

Orange Polska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1903 dni temu
Team Warszawa

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • inicjowanie i tworzenie koncepcji usług
  • zarządzanie cyklem życia produktu (routery abonenckie dla rynku B2C)
  • zarządzanie projektami złożonymi (również międzynarodowymi) w zakresie funkcjonalności produktów istniejących oraz nowych urządzeń, systemów, procesów i procedur
  • ścisła współpraca w ramach Grupy Orange w zakresie tworzenia rozwiązań innowacyjnych w ramach „the best home connectivity”
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • kilkuletnie doświadczenie związane zarządzaniem brandem, marketingiem i sprzedażą (praca w obszarze nowych technologii będzie moim dodatkowym atutem)
  • wykształcenie wyższe (komunikacja, marketing, techniki medialne, zarządzanie)
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów w międzynarodowym środowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • znajomość trendów rynkowych w zakresie multimediów
  • umiejętności współpracy oraz budowania relacji
  • proaktywność w szukaniu innowacyjnych rozwiązań
  • skuteczność w realizacji celów
  • wysoko rozwinięte umiejętności strategiczne, analityczne oraz planowania i organizacji pracy
  • biegła znajomość pakietu MS Office
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • pracę w ciekawym zespole
  • realne wyzwania na co dzień
  • szerokie możliwości rozwoju
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Poznaj

Orange

Dlaczego warto wybrać Orange?

Jako Orange Polska jesteśmy jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych, który zatrudnia pracowników do 20 różnych obszarów. Sukces firmy zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy swoim zaangażowaniem i inicjatywą wprowadzają firmę na wyższy poziom.

Dlatego od zawsze dostarczamy możliwości rozwoju – od udziału w projektach ogólnopolskich i międzynarodowych po  szkolenia wewnętrzne oraz możliwość uczestnictwa w społecznościach tematycznych.

Dzięki wspólnej pracy, otwartej komunikacji i przyjacielskim relacjom tworzymy przyszłość oraz miejsce pracy, którego częścią warto być.

Nasza siedziba główna znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Orange, ale mamy także Miasteczka Regionalne oraz prawie 200 innych lokalizacji w całej Polsce.

Proces rekrutacji w Orange

Krok Aplikuj!
Krok Spotkajmy się!
Krok Witaj w Orange!