Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

(Senior) Software Engineer

Fibar Group S.A.
Zielona Góra
praca stacjonarna
2052 dni temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Zielona Góra
  • Co będziesz robić?
  • Możesz działać w jednej lub kilku z wybranych dziedzin:
  • projektowanie, implementowanie i wdrażanie wysoce skalowalnych i dostępnych usług backendowych Chmury Fibaro,
  • budowanie i ulepszanie platformy Home Center Server, który stanowi "serce" systemu Fibaro,
  • tworzenie i doskonalanie niskopoziomowego oprogramowania, które kontroluje urządzenia wchodzące w skład systemu Fibaro.

  • Czego oczekujemy?
  • solidnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania backendowego,
  • bardzo dobrej znajomości C++/Java. Znajomość Rust/Python/Go jest mile widziana,
  • doświadczenia z REST, testami jednostkowymi, automatyzacją procesów,
  • znajomości ekosystemu Atlassian (JIRA, Stash, Confluence, Bamboo etc), Linuxa plus narzędzi i mechanizmów CI/CD,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,(Senior) Software Engineer
  • znajomości metodyki SCRUM,
  • poczucia humoru.
  • Co oferujemy:
  • Udział w rewolucji Internet of Things
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie
  • Prezent z okazji ślubu lub narodzin dziecka
  • Pracę w niebanalnym, pełnym pasji zespole
  • Kartę multisport
  • Szkolenia i konferencje
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. )". Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami