Praca.pl Praca Śląskie Rybnik
Serwis / Technika / Montaż

Praca Rybnik Serwis / Technika / Montaż

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 54

  • Młodszy inżynier ds. serwisu smarowniczego

    ECOL Sp. z o.o.   Rybnik    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności; rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych; analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych; planowanie...
  • Mechanik

    OTTO Special Staffing   Rybnik     dziś wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    8 dni
    Obowiązki Testowanie systemów Naprawa systemów Sprawdzanie części Wymiana części Montaż części Naprawa przyczep Wymagania Posiadasz tzw. zaplecze techniczne Doświadczenie na podobnym stanowisku Posiadasz prawo jazdy - kategoria B Dostępność na dłuższy okres Znajomość języka...
  • Lakiernik przemysłowy

    Praca.pl Sp. z o.o.   Rybnik
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    9 dni
    Opis stanowiska: Przygotowanie powierzchni do malowania. Malowanie przy użyciu pistoletu natryskowego. Praca w kabinie lakierniczej. Kontrola jakości.
  • Elektryk / Technik Elektronik (m/k) nawierzchni kolejowej

    W&S Technik GmbH   Rybnik     dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Siedziba firmy: Castrop-Rauxel, Niemcy Miejsce pracy: obszar zachodnich, środkowych lub południowych Niemiec Rozpoczęcie zatrudnienia: jak najszybciej Znajomość języka niemieckiego: komunikatywny Długość umowy: nieokreślony Przemysł / Handel: Kolej szynowa Obowiązki / Główne zadania:...
  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku   Rybnik    praca stacjonarna
    4 dni