Social Media Creative Specialist

Verona Products Professional Sp. z o.o.

Warszawa - Okęcie

381 dni temu


VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL polska firma kosmetyczna, prężnie działająca na runku polskim

jak i eksportowym poszukuje osób na stanowisko: 


Social Media Creative Specialist

Miejsce pracy: Warszawa - Okęcie

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów które chcesz i nie boisz się ich realizować a dodatkowo telefon zawsze Ci towarzyszy szukamy właśnie Ciebie! 

 

Do twoich obowiązków należeć będzie: 
 • Kontakt i współpraca z infuencerami 
 • Tworzenie kreatywnego kontentu na social media (Instagram, FB, YT)
 • Analiza statystyk 
 • Praca w grupie 
Mile widziane: 
 • Znajomość pakietu Adobe 
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z Social Media
 • Znajomość pakietu office 
My zapewnimy Ci:
 • Miłe i kreatywne miejsce pracy z możliwościami rozwoju 
 • Umowę o prace 
 • Kartę benefit 
 • Ubezpieczenie medyczne 
 • Prace nad kreatywnymi projektami dla trendowych marek kosmetycznych

Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:


Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.

Poznaj

Verona Products Professional Sp. z o.o.

Verona Products Professional jest firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury preparatów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji oraz stylizacji włosów, jak też wyrobów perfumeryjnych. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski i coraz większe zainteresowanie wzbudzają wśród konsumentów z ponad 60. innych krajów świata. Udało nam się to osiągnąć dzięki jasno określonym wartościom, które przyświecają nam od początku działalności. W naszych działaniach kierujemy się jakością, popartą badaniami, i podążamy za światowymi trendami.

Specjalista ds. Social Media prowadzi wszelkie działania, które wpływają na obecność i prestiż obsługiwanych marek w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram, itp.). Zajmuje się redagowaniem wpisów, organizacją konkursów, budowaniem interakcji z innymi użytkownikami oraz późniejszym moderowaniem dyskusji i odpowiadaniem na pytania. Do ich obowiązków należy także ...
Praca Specjalista ds. Social Media